• Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
  • Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
Image Alt

Produktet

ACMA I krevati për fëmijë pa sirtar 180×80cm

189.00 

Krevatet  për fëmijë , përmasa 180x80cm pa sirtar + DYSHEK FALAS

 

Përmasat: 180×80 cm

Për fëmijë nga 2 deri në 12 vjeç

Kapaciteti i ngarkesës: 90 kg

Pesha: 35 kg

Trashësia e dyshekut: 6 cm

Clear
Sasia
Category:

Pershkrimi

Krevatet  për fëmijë , përmasa 180x80cm pa sirtar + DYSHEK FALAS

 

Përmasat: 180×80 cm

Për fëmijë nga 2 deri në 12 vjeç

Kapaciteti i ngarkesës: 90 kg

Pesha: 35 kg

Trashësia e dyshekut: 6 cm

 

Materiali: Kompensatë e rafinuar, shirit ngjitës, pajisje metalike, rrota.

 

Gëzoni të voglin tuaj me një krevat që ka motivet e tij të preferuara dhe personazhet vizatimorë!

 

Krevat fëmijësh ACMA I 180×80 vjen në mbi 45 modele të disponueshme, pavarësisht nëse ju zgjidhni një krevat për djem ose një krevat për vajzat të gjithë mund të gjejnë modelin e duhur të krevatit. Të gjitha krevatet tanë janë të certifikuar nga laboratorë të autorizuar dhe garantojnë përdorim të sigurt dhe të rehatshëm.

 

Bëhuni një klient i kënaqur i krevateve të fëmijëve tanë dhe siguroni më të mirën për të vegjlit tuaj. Përveç krevatit, ju merrni edhe një dyshek të trashë 6cm. Çdo krevat ka një dyshek FALAS! Instalimi i një krevati për fëmijë është jashtëzakonisht i thjeshtë. Me mjetet dhe udhëzimet e montimit të përfshira në paketim, duhen vetëm 15 minuta dhe krevati juaj është gati për t’u përdorur!

Informacione

Sirtar

Brend

Dizajni

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Blerje e sigurt

Blerja juaj ne sitin tone eshte plotesisht i sigurt , pa asnje rrezik

Metoda e pageses

Mund te paguash te gjitha produktet pas dorezimit.

Sherbim i shpejte

Blerja juaj ne sitin tone do te dorezohet shpejt dhe sigurt

Kthimi i parave

Nese nuk jeni te kenaqur me produktin, mund ta ktheni per 14 dite