• Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
  • Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
Image Alt

Produktet

Bebetto Magnum karrocë për fëmijë – skelet i zi, Set 2n1

439.00  395.10 

Ne ju pyetem juve dhe ju na treguat!

Ne jemi krenar të prezantojmë një model të karroces per femije Magnum që vjen  nga karrocat e mirenjohura te Bebettos.Ne kemi dëgjuar prej kohësh sugjerime  për ju, të dashur prindër të ardhshëm për të përmbushur të gjitha sugjerimet dhe pritjet tuaja.

Ne jemi të kënaqur që  kemi përfshirë në ofertën tonë të pasur të karrocave per femije një model që lë pa frymë me thjeshtësinë dhe elegancën e saj.

Ekstremisht e lehte karroca per femije Magnum eshte nje nga karrocat me te lehta dhe praktike qe mban vendin e pare.

Karroca per femije vjen set në 3n1 e vendosur dhe është projektuar për t’u përdorur nga lindja e fëmijës deri 3-3.5 vjec.

Një përzgjedhje e madhe e dizajneve tërheqëse dhe ju jep mundësinë e zgjedhjes së dy ngjyrave të skeletit.

 

Clear
Sasia

Pershkrimi

Ne ju pyetem juve dhe ju na treguat!

 

Ne jemi krenar të prezantojmë një model të karroces per femije Magnum që vjen  nga karrocat e mirenjohura te Bebettos.Ne kemi dëgjuar prej kohësh sugjerime  për ju, të dashur prindër të ardhshëm për të përmbushur të gjitha sugjerimet dhe pritjet tuaja.

Ne jemi të kënaqur që  kemi përfshirë në ofertën tonë të pasur të karrocave per femije një model që lë pa frymë me thjeshtësinë dhe elegancën e saj.

Ekstremisht e lehte karroca per femije Magnum eshte nje nga karrocat me te lehta dhe praktike qe mban vendin e pare.

Karroca per femije vjen set në 3n1 e vendosur dhe është projektuar për t’u përdorur nga lindja e fëmijës deri 3-3.5 vjec.

Një përzgjedhje e madhe e dizajneve tërheqëse dhe ju jep mundësinë e zgjedhjes së dy ngjyrave të skeletit.

 

Konstruksioni i karroces se femijes:

Bebetto Magnum është një model i karroce femije që shtrihet me një siluetë elegante, një skelet i lehtë prej alumini, dimensionet e të cilave janë më të përshtatshme për këdo që ka nevojë për pak hapsire. Palosja shume e lehte e kabines se femijes jep mundesine e heqjes se 4 pikave gje qe mundeson kursim kohe dhe hapesire!

Amortizuesit e fshehte  në binarët e karroces  se femijes sigurojnë aftësinë për të rregulluar fortesine gjate shetitjes se femijes duke e bere sa me te rehatshme te jete e mundur.

Frenimi qendror për të dy rrotat e pasme siguron një qëndrim të pershtatshem së skeletit te karroces së foshnjës.

Rrotat e përparme të karrocës së foshnjës kanë mundësinë e ndreqjes nëse doni të mbani drejtimin duke ngarë dhe parandaluar rrotullimin e rrotës. Rrotat e përparme përfshijnë një sistem DMS dhe SAS, funksioni i të cilit parandalon transmetimin e dridhjeve dhe mbron nga rotacionet spontane kur është në kontakt me tokën. Një formulë inovative për të mësuar përmendësh drejtimin e lëvizjes do të bëjë menaxhimin e këtyre karrocave të femijeve si të doni.

Rripi i karroces se femijes eshte i bere prej lëkure të cilësisë ekologjike qe  ka aftësinë për të rregulluar lartësinë.

Një cante për shopping  në natyrë në karrocen e femijes krijon hapësirë të mjaftueshme për gjerat e foshnjes dhe sendet tuaja. Fiksueset prej  mermeri e qëndrueshme mundesojne fiksimin e cantes ne  skeletin e karroces ose ta mbani ne shpatullat tuaja

 

Portbebeja e fëmijës:

Nje hapesire shume e madhe e portbebese per kete model karroce ka një dyshek anti-alergjik të ndashëm dhe ofron të gjithë rehati për fëmijën tuaj.

Portbebeja ka një mbulesë të rregullueshme dhe një aksesor në një mbulesë dimri që do ta mbrojë plotësisht fëmijën nga era. Mund të përdoret si krevat i lëvizshëm që ka mundësi të lëkundet në një sipërfaqe të sheshtë.

Një sistem per nje pozicion te lehte ndodhet në anën e jashtme të portbebese, gjë që shton lehtësi për karrocen e femijes.

Fundi i porbebese  është i perbere  me plastikë  dhe rrjeti i ventilimit në tendë do të sigurojë rrjedhje shtesë të ajrit. Një rrjetë transparente në tenda e rregullueshme ju lejon të shihni fëmijën në çdo kohë.

 

Ulesja sportive:

Ky model i karrocave per femije eshte  multifunksionale  dhe sjell një seli të gjerë sportive të projektuar për fëmijët nga mosha gjashtë muaj deri në 3-3.5 vjet.

Ulesja sportive mund të montohet në skeletin e karrocave të femijeve në të dy drejtimet.

Shumë lehtë për të rregulluar pozicionin e mbështetësve në pjesen sportive do të mundësojë shpejt pozicionin më të rehatshëm të femijes ne karroce.

Mbështetësja e rregullueshme është e veshur me lëkurë të cilësisë ekologjike, gjë që e bën të lehtë ruajtjen.

Rrip sigurimi me pesë pike në selinë sportive të karrocës së femijes do ti jape sigurine e nevojeshme femijes tuaj. Rripi sigurimit është i ndryshueshem dhe tani ju keni mundësinë të rregulloni lartësinë e rripit vetë.

Ulesja  sportive e karrocës se fëmijes është përforcuar edhe nga një shirit sigurie që mundeson mbështetjen e foshnjës gjatë ngasjes.

Funksioni i lartë i karrocave Magnum  qe janë të kompletuara me materiale me cilësi të lartë që kanë mbrojtje UV.

 

Seti 2n1  i karroces përfshin :

– Pompë alumini me rrota inflatable

– Pasoxhino

– Portbebe

– Cante per shopping ne skeletin e karroces

– Çanta e nenes

– Mushamaja kunder shiut

– Rrjeta e insekteve

 

Informacione

Brend

Dizajni

, , , , , , , , , ,

Blerje e sigurt

Blerja juaj ne sitin tone eshte plotesisht i sigurt , pa asnje rrezik

Metoda e pageses

Mund te paguash te gjitha produktet pas dorezimit.

Sherbim i shpejte

Blerja juaj ne sitin tone do te dorezohet shpejt dhe sigurt

Kthimi i parave

Nese nuk jeni te kenaqur me produktin, mund ta ktheni per 14 dite