• Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
  • Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
Image Alt

Produktet

Bebetto Torino Tex SP karrocë për fëmijë – dizajn 116, Set 2n1

535.00  374.50 

Njihuni me Torinën e re 2019!

Modeli i ri i karroces së Torinos 2019 sjell shumë përmirësime dhe risi. Zgjidhni një kombinim të ngjyrave dhe materialeve me dy ngjyra të skeletit – bardh e zi.

Për shkak të materialeve të përdorura në skelet, rrotat ofrojnë rehati si te jene rrota me fryrje. Në kombinim me amortizatorët, fëmija juaj do të shijojë udhëtimin!

Pjesa  sportive dhe portbebeja  për foshnjën janë të veshura me materiale me cilësi të lartë me eko-lëkurë rezistente ndaj UV. Skeleti është bërë shumë lehtë dhe mund të paketohet shume kollaj në çdo makinë.

 

Sasia
Category:

Pershkrimi

Njihuni me Torinën e re 2019!

 

Modeli i ri i karroces së Torinos 2019 sjell shumë përmirësime dhe risi. Zgjidhni një kombinim të ngjyrave dhe materialeve me dy ngjyra të skeletit – bardh e zi.

 

Për shkak të materialeve të përdorura në skelet, rrotat ofrojnë rehati si te jene rrota me fryrje. Në kombinim me amortizatorët, fëmija juaj do të shijojë udhëtimin!

 

Pjesa  sportive dhe portbebeja  për foshnjën janë të veshura me materiale me cilësi të lartë me eko-lëkurë rezistente ndaj UV. Skeleti është bërë shumë lehtë dhe mund të paketohet shume kollaj në çdo makinë.

 

Një portbebe kompakte  për fëmijën

Bebetto Torino per femije 2019 është projektuar për moshën e lindjes deri në 6 muaj. Është e mbështjellë në materiale tërheqëse. Mbajtesja e lehtë e koshit me një panel shtesë të hapjes ju lejon të mbroni fëmijën nga era ose nga dielli. Në pjesën e poshtme të djepit ka grila të ventilimit që rrjedhin ajër shtesë. Butoni i rregullueshëm në djep ju lejon të rregulloni nivelin e pozicionit të shtrirë.

Një doreze e qëndrueshme për portbebene lejon një transmetim praktik.

Portbebeja e femijes mund të vendoset ne skelet në të dy drejtimet.

Për shkak të funksionit të saj shumëfunksional, ajo mund të përdoret gjithashtu si krevat i lëvizshëm që ka një mundësi të lëkundet në një sipërfaqe të sheshtë.

 

Pjesa sportive funksionale dhe skeleti i qëndrueshëm i karrocave të femijeve

Pjesa  sportive është projektuar për përdorim nga 6 muaj deri në 3-3,5 vjet.

Torinot 2019 karroce per fëmijë kanë një numër të zgjidhjeve që e bëjnë përdorimin e përditshëm më të lehtë.

Dysheku i rehatshëm i dyfishtë i lejon pasagjerit të ri një pozitë të rehatshme në pjesen sportive. Shufra mbrojtëse ka aftësinë për të zhbllokuar shpejt, gjë që e bën të lehtë vendosjen e fëmijës në vend. Shiritat të rregullueshem me mbështetëse shtesë të rehatshme sigurojnë të gjithë sigurinë e nevojshme për fëmijën tuaj.

Mbështetja është e veshur me lëkurë ekologjike cilësore që është e lehtë për tu mbajtur. Ju mund të rregulloni mbështetësin në varësi të nevojave të fëmijës suaj.

Në karrocat Torino të vitit 2019, fëmija juaj mund të llogarisë në rehati në sajë të amortizatorëve që zvogëlojnë vibracionet që janë transferuar në skelet. Rrotat fleksibël kanë efektin e rrotave me fryrje. Ato janë bërë nga materiale të veçanta që nuk mund të shpohen.

Frena qendrore bllokon në të njëjtën kohë të dy rrotat e pasme. Rrotat e përparme mund të fiksohen për një udhëtim të qetë. Ju mund të hiqni lehtësisht të katër rrotat  nga karroca e femijeve.

Dimensionet e vogla të skeletit të karrocave të fëmijëve pas montimit e bëjnë më të lehtë për të ruajtur dhe paketuar në makinë.

Të katër rrotat mund të hiqen nga skeleti, të cilat gjithashtu do të sigurojnë kursim hapësinor.

Lartësia e dorezës së rregullueshme të skeletit përshtatet te të gjithe. Doreza e kontrollit është e veshur me lëkurë eko dhe mundësia e instalimit të një cante për nënën tuaj e bën të lehtë qasjen në gjërat thelbësore për fëmijën tuaj.

 

Cante  praktike

Përveç cantes për blerje në skelet, Torino 2019 është e pajisur me një cante funksionale / shpinës për foshnje. Ju mund të mbani të gjitha pajisjet që ju nevojiten gjatë ecjes. Qese mund të instalohet me lehtësi në skeletin e karroces ose mund ta mbani pas shpines suaj.

 

Seti 2n1 karroces për fëmijë përfshin

Skelet  alumini me rrota Flexy

Portbebe për fëmijën

Pjesa sportive

Cante pazari ne shpine

Cante për mamin

Mbajtës i shishes

mushama

Rrjetin e insekteve

Informacione

Brend

Blerje e sigurt

Blerja juaj ne sitin tone eshte plotesisht i sigurt , pa asnje rrezik

Metoda e pageses

Mund te paguash te gjitha produktet pas dorezimit.

Sherbim i shpejte

Blerja juaj ne sitin tone do te dorezohet shpejt dhe sigurt

Kthimi i parave

Nese nuk jeni te kenaqur me produktin, mund ta ktheni per 14 dite