• Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
Image Alt

Produktet

Kikka Boo karrocë për binjakë Happy 2 2020

259.00

Clear
Sasia

Pershkrimi

 • Kornizë e lehtë çeliku;
 • Sistemi i palosjes së shpejtë dhe të lehtë me njësinë e sediljes;
 • Kyçi i palosjes;
 • Një dorezë e madhe dhe e fortë që e bën karrocën të lehtë për udhëzim;
 • Dy çanta të mëdha të ndara me dritare rrjetë;
 • Mbulesa të rregullueshme me zgjatim të hijes së diellit;
 • Xhepi i pasëm në njësinë e sediljes;
 • Pëlhura Deluxe melange;
 • Dy shirita tekstili të ndashëm;
 • Sistem me 5 pika me jastëkët e shpatullave;
 • Shportë shtesë për magazinim;
 • Rotacion 360 gradë të rrotave të përparme me mekanizëm bllokimi;
 • Rrotat e ndara të përparme dhe të pasme;
 • Të gjitha rrotat e mëdha të përshtatshme të terrenit;
 • E ndërtuar në pezullim në rrotat e përparme;
 • Frena e pasme me një prekje;
 • Dy mbështetëse të rregullueshme në mënyrë të pavarur të sediljeve në pozicion plotësisht të shtrirë;
 • Dy mbështetëse këmbësh të rregullueshme në mënyrë të pavarur në 2 pozicione.

 

Aksesorët përfshijnë: Mbulese dimerore 2x, mbulesë e madhe shiu për të dy vendet.

Informacione

Brend

Dizajni

Blerje e sigurt

Blerja juaj ne sitin tone eshte plotesisht i sigurt , pa asnje rrezik

Metoda e pageses

Mund te paguash te gjitha produktet pas dorezimit.

Sherbim i shpejte

Blerja juaj ne sitin tone do te dorezohet shpejt dhe sigurt

Kthimi i parave

Nese nuk jeni te kenaqur me produktin, mund ta ktheni per 14 dite