• Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
  • Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
Image Alt

Produktet

Kikka Boo tavoline ngrënieje NUTRI WOOD 2n1 – Grey

89.00 

Sasia
Category:

Pershkrimi

• Karrige 2 në 1 e përshtatshme për faza të ndryshme të fëmijëve;

• I përshtatshëm për fëmijët që mund të qëndrojnë ulur pa ndihmë dhe deri në 36 muaj – faza 1; deri në 60 muaj – faza 2;

• Sistemi parzmore me 5 pika;

• Tabaka dyshe e ndashme me fole filxhani;

• Rregullimi i tabakasë me 3 pozicione;

• Mbështetëse këmbësh plastike për rehati shtesë;

• Mbulesa e sediljes prej lëkure eko;

• Këmbë prej druri;

• Këmbët kundër rrëshqitjes.

 

Dimensionet:

– Produkti: 59x53x93 cm / N.W. 3 kg

Informacione

Brend

Blerje e sigurt

Blerja juaj ne sitin tone eshte plotesisht i sigurt , pa asnje rrezik

Metoda e pageses

Mund te paguash te gjitha produktet pas dorezimit.

Sherbim i shpejte

Blerja juaj ne sitin tone do te dorezohet shpejt dhe sigurt

Kthimi i parave

Nese nuk jeni te kenaqur me produktin, mund ta ktheni per 14 dite