• Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
 • Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
Image Alt

Produktet

KIKKA BOO transportuesi i foshnjave Gwen Grey

27.50 

Sasia
Category:

Pershkrimi

 • I përshtatshëm për fëmijë nga 3 deri në 12 muaj (3,5 – 9 kg);
 • 3 pozicione bartëse:
 • Me fytyre nga prindi  3-12 muaj;
 • Me fytyre nga rruga  3-12 muaj;
 • Per tu mbajtur mbrapa 6-12 muaj;
 • Rripa të gjerë të rregullueshëm të mbushur
 • Forma inovative e bartësit që mbështet pozicionin e duhur ergonomik të foshnjës;
 • Mbështetje e palosshme e kokës;
 • Të përfshira pjese të buta për fëmijë;
 • Sistem i dyfishtë i sigurisë;
 • Pëlhura Deluxe melange;
 • VESHJA: 100% najloni; ASTARI: 100% poliester.

 

Përmasat:

– Produkti: 0,595 kg / 32x22x10 cm

Informacione

Brend

Blerje e sigurt

Blerja juaj ne sitin tone eshte plotesisht i sigurt , pa asnje rrezik

Metoda e pageses

Mund te paguash te gjitha produktet pas dorezimit.

Sherbim i shpejte

Blerja juaj ne sitin tone do te dorezohet shpejt dhe sigurt

Kthimi i parave

Nese nuk jeni te kenaqur me produktin, mund ta ktheni per 14 dite