• Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
  • Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
Image Alt

Produktet

Kinderkraft JOY krevat portative me aksesorë – blue

155.00 

Krevat portabel Kinderkraft me aksesorë JOY është zgjidhje e përkryer për fëmijët dhe prindërit – si gjatë udhëtimit ashtu edhe në përdorim të përditshëm. I përsosur për tu relaksuar, per te fjetur dhe per te luajtur!

 

Aksesore :

shtresë veshjesh, rrjete insektesh, xhepa shtesë në anë për ruajtjen e gjërave për foshnjën, lodra që mund të montohen në krevat fëmijësh

Sasia

Pershkrimi

Krevat portative Kinderkraft me aksesorë JOY është zgjidhje e përkryer për fëmijët dhe prindërit – si gjatë udhëtimit ashtu edhe në përdorim të përditshëm. I përsosur për tu relaksuar, per te fjetur dhe per te luajtur!

 

Aksesore :

shtresë veshjesh, rrjete insektesh, xhepa shtesë në anë për ruajtjen e gjërave për foshnjën, lodra që mund të montohen në krevat fëmijësh

Karakteristika:

– Dimensione të vogla pas palosjes: 76x20x20 cm

– doreza  që ndihmojnë një fëmijë të rritet, të ngrihet dhe te mbaje ekuiliber te persosur

– Sistem i shpejtë i palosjes me mbrojtje të dyfishtë nga palosjet aksidentale

– E Lehtë per tu mbajtur: dy rrota te levizshme dhe një cante per mbajtese per rrotat

– 3 anët e bëra nga një rrjet që siguron kontakt me mjedisin, i cili i lejon fëmijës të shikoje

– Hyrja anësore me një zinxhir

-Dimensionet e dyshekut: 120×60

– Cilësia dhe struktura çeliku e qëndrueshme

 

Palosje / zbutje e shpejtë me mbrojtje të dyfishtë. Pas mbulesës, krevati portativ është shumë i vogël në madhësi (76x20x20x cm), dhe në sajë të një cante të posaçme të dedikuar per mbajtesen e rrotave, është shumë e lehtë për t’u transportuar.

Për komoditetin e fëmijës dhe prindërve, hyrja anësore me mbyllje është ideale për përdorim të përditshëm. Faqet të tjera përbëhen nga rrjete për të siguruar kontakt me mjedisin dhe aftësinë për të vëzhguar fëmijën.

 

Një shtrat portativ mund të shërbejë si një shesh lojrash për fëmijën tuaj. Ai ka trajtime të veçanta që nxisin fëmijën të ushtrojë në aktivitet fizik, gjë që do ta ndihmojë atë që të ngrihet.

Fjetja është një pjesë shumë e rëndësishme e jetës së fëmijës. Ai garanton një zhvillim të duhur psikomotor të balancuar. Fëmija një vjeçar fle rreth 14 orë në ditë. Falë strukturës së saj, Joy potable siguron sigurinë nga ditët e para të jetës. Skelet çeliku me strukturë të përforcuar siguron stabilitet të plotë dhe materiali i butë siguron mbrojtje adekuate. Përveç kësaj, portbebeja portative është bërë nga pëlhura me cilësi të lartë që janë të lehtë për tu mbajtur.

 

Mekanizmi i veçantë lejon që fëmija të lëkundet shumë shpejt, në mënyrë që fëmija të jetë më i rehatshëm.

Lodrat me zë dhe dritat që kthehen me fëmijën do të zhvillojnë funksione njohëse. Përveç kësaj, melodia qetësuese dhe dritat e buta e lejojnë foshnjën të flejë më shpejt.

 

 

Ju mund të shihni më shumë detaje rreth produktit në këtë video

Blerje e sigurt

Blerja juaj ne sitin tone eshte plotesisht i sigurt , pa asnje rrezik

Metoda e pageses

Mund te paguash te gjitha produktet pas dorezimit.

Sherbim i shpejte

Blerja juaj ne sitin tone do te dorezohet shpejt dhe sigurt

Kthimi i parave

Nese nuk jeni te kenaqur me produktin, mund ta ktheni per 14 dite