• Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
Image Alt

Produktet

Kinderkraft JULI karrocë për fëmijë – pink, Set 3n1

269.00 229.00

Kinderkraft JULI 3n1 është një sistem multifunksional i karrocave të femijeve që rriten bashkë me fëmijën tuaj.

Sasia
Category:

Pershkrimi

Kinderkraft JULI 3n1 është një sistem multifunksional i karrocave të femijeve që rriten bashkë me fëmijën tuaj.

 

Kinderkraft JULI karrocat per femije shndërrohen shumë shpejt dhe lehtë në varësi të nevojës. Portbebeja, pjesa sportive, sexholino  kane nje skelet te qendrueshem ku  do të sigurojë të gjithë komoditetin e nevojshëm.

 

Karrocat Perfect Baby JULI është zgjedhja e duhur për prindërit, kompaktësia dhe funksionaliteti i të cilave është i nevojshem. Sistem i thjeshtë  i palosjes, pa përdorimin e forcës.

 

Për shkak të përmasave të tyre, kjo karroce me rrota e fëmijëve Kinderkraft kursen hapësirë ​​në shtëpinë tuaj dhe pas montimit është i përshtatshëm për asgjësimin ose transportimin.

 

Zgjidhni një nga tre pozicionet për fëmijën tuaj – ulur, gjysmë shtrirë ose shtrirë.

 

JULI Kinderkraft kanë mbrojtje të dyfishtë kundër palosjes aksidentale.

 

Ato janë bërë nga materiale cilësore që janë të lehta për tu pastruar. Doreza dhe pjesa e poshtme janë bërë me shkumë të qëndrueshme dhe të rehatshme EVA.

Informacione

Brend

Blerje e sigurt

Blerja juaj ne sitin tone eshte plotesisht i sigurt , pa asnje rrezik

Metoda e pageses

Mund te paguash te gjitha produktet pas dorezimit.

Sherbim i shpejte

Blerja juaj ne sitin tone do te dorezohet shpejt dhe sigurt

Kthimi i parave

Nese nuk jeni te kenaqur me produktin, mund ta ktheni per 14 dite