• Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
  • Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
Image Alt

Produktet

Kinderkraft PILOT karrocë verore – grey

159.00 

Skelet alumini  I qëndrueshëm dhe i lehtë me peshë vetëm 5.2 kg.

Dimensionet e vogla pas palosjes: 60×41,5×23 cm

Karroca Kinderkraft PILOT Umbrella e lehte dhe kompakte është një artikull i detyrueshëm për të gjithë prindërit. Nëse jeni duke kërkuar një karroce te lehte për fëmijë, që do të jetë një model funksional dhe i lehtë, PILOT është një zgjedhje e shkëlqyer me një çmim të mirë!

 

Sasia

Pershkrimi

Skelet  alumini i qëndrueshëm dhe i lehtë me peshë vetëm 5.2 kg.

Dimensionet e vogla pas palosjes: 60 x 41,5 x 23 cm

Karroca Kinderkraft PILOT Umbrella e lehte dhe kompakte është një artikull i detyrueshëm për të gjithë prindërit. Nëse jeni duke kërkuar një karroce te lehte për fëmijë, që do të jetë një model funksional dhe i lehtë, PILOT është një zgjedhje e shkëlqyer me një çmim të mirë!

Karrocat ombrellë PILOT lejojnë që fëmija juaj të marrë rolin e një aventurieri aktiv duke ruajtur komoditetin e plotë.

 

Karakteristika :

– Karrocat ombrellë PILOT janë një propozim nga Kinderkraft. Ata kanë një mekanizëm inovativ të palosjes – ato mund të palosen lehtësisht dhe shpejt me një dorë në vetëm disa sekonda.

– Mbrojtës modern nën sediljen, mbulese per kembet, mbrojtje nga shiu dhe mbajtës gote

– Rrotë gome me cilësi të lartë me funksionin e absorbimit  të ndikimit

– Një sistem i vetëm i palosjes mundëson palosjen në moment

– Pozicioni i lirë në këmbë pas mbivendosjes

– Pesha e karrocës së cadrës është vetëm 5.2 kg, dimensionet pas palosjes 60 × 41.5 × 23 cm.

– Mbrojtje e dyfishtë kundër aksidenteve

– Çadra e karrocës PILOT karakterizohet nga një shirit mbrojtës modern i lëvizshëm në formën e shkronjës T, i cili i ngjan një boshti drejtues, i cili paloset automatikisht me kornizën.

– Rrip i rregulluar që mban rripin

– Një mbështetëse e thjeshtë e rregullueshme ju lejon të rregulloni këndin e aktivitetit të fëmijës, për shembull nëse është koha për të fjetur në një lëvizje, fëmija tashmë do të jetë në një pozicion të rehatshëm të shtrirë

– Frenimi qendror

– Rrip sigurimi është një mjet bazë për fëmijët që fillojnë të ulen dhe të interesohen në botën e jashtme. Një karroce e zgjedhur mire do të jetë një element thelbësor i udhëtimit të përbashkët pavarësisht nëse po shkon për një shëtitje të shkurtër ose më të gjatë.

– Rehatia gjatë udhëtimit plotësohet me një tendë që mbron nga dielli ose shiu, me një mbulesë dimërore për ditë më të ftohta.

– Çdo prind që punon duhet t’i kushtojë vëmendje pajisjeve shtesë që i bëjnë ata më të lehtë për të përmbushur detyrimet e tyre të përditshme. Mbajtësi i filxhanit do të përdoret për kafe që nuk keni pasur kohë ta pini në shtëpi.

– Shporta e bollshme dhe lehtësisht e arritshme është bërë që të jetë e qëndrueshme dhe të sigurojë hapësirë ​​për blerjet e përditshme gjatë shëtitjes.

 

 

Ju mund të shihni më shumë detaje rreth produktit në këtë video

Informacione

Brend

Blerje e sigurt

Blerja juaj ne sitin tone eshte plotesisht i sigurt , pa asnje rrezik

Metoda e pageses

Mund te paguash te gjitha produktet pas dorezimit.

Sherbim i shpejte

Blerja juaj ne sitin tone do te dorezohet shpejt dhe sigurt

Kthimi i parave

Nese nuk jeni te kenaqur me produktin, mund ta ktheni per 14 dite