• Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
  • Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
Image Alt

Produktet

Kunert Rotax karrocë për fëmijë – dizajn 04R, Set 2n1

435.00  369.75 

Sasia
Category:

Pershkrimi

Kunert Rotax eshte nje nder modelet me te reja  qe dallohet per pamjen moderne  dhe funksionale.

 

Dizajni dhe materiali praktik  I cilesise se me te larte me  mbrojtjen UV  jane disa nga perfitimet  e ketij modeli terheqes.

Tmerresisht I komandueshem per te udhetuar ne kushtet e qytetit.

Nje konstrukt I lehte alumini me dy amortizime (amortizime te rregullueshme) dhe gomat I japin bebit tuaj nje udhetim te rehatshem.

Gomat e perparme rrotullohen 360 grade dhe kane nje system te centralizuar frenimi.

E thjeshte per te hequr te gjitha 4 pikat me shtypjen e nje butoni.

Canta e mamit, mbulesa e insekteve dhe mbajtesja e gotes jane pjese e setit.

Aktualisht e disponueshme ne 12 dizajno terheqese.

 

Set 2n1 perfshin:

-Skelet alumini  me amortizator dhe  goma me fryrje.

-Portbebeja

– Pasoxhinon

– Canta e mamit

-Mbulesa e shiut

-Mbajtesja e gotes

Karrocat jane prodhuar ne Poloni ne perputhje me sigurine e standarteve Europiane.

 

Ju mund të shihni më shumë detaje rreth produktit në këtë video

https://www.youtube.com/watch?v=eWJgu_0PXp0

Informacione

Brend

Blerje e sigurt

Blerja juaj ne sitin tone eshte plotesisht i sigurt , pa asnje rrezik

Metoda e pageses

Mund te paguash te gjitha produktet pas dorezimit.

Sherbim i shpejte

Blerja juaj ne sitin tone do te dorezohet shpejt dhe sigurt

Kthimi i parave

Nese nuk jeni te kenaqur me produktin, mund ta ktheni per 14 dite