• Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
  • Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
Image Alt

Produktet

HUGO krevat fëmijësh 120x60cm

169.00 

Krevati per fëmijë HUGO është një zgjedhje ideale për të gjithë ata që duan thjeshtësi!

Elementet dekorative në ngjyrën natyrale të drurit në një kombinim të ngjyrës së bardhë që dominon do të përshtaten në çdo vend.

Përmasat e brendshme: 120 × 60 cm

Përmasat e jashtme: 124x66x87,5 cm

Sasia
Category:

Pershkrimi

Dëshironi thjeshtësi dhe komoditet? Koleksioni HUGO është zgjidhja e duhur për ju!

Fabrika e Klups edhe një herë ka përmbushur të gjitha pritjet dhe standardet për sa i përket sigurisë dhe funksionalitetit.

Krevati  për femije HUGO është një zgjedhje ideale për këdo që dëshiron thjeshtësi!

Elementet dekorative në ngjyrën natyrale të drurit në një kombinim të ngjyrës së bardhë që dominon do të përshtaten në çdo brendshme.

Krevati  HUGO është bërë nga 100% dru pishe.

Ai shquhet me strukturën e tij të qëndrueshme dhe pjesën e poshtme, e cila është veçanërisht e përforcuar sepse ka më shumë ngarkesa.

Ekzistojnë hapësira të lira midis shiritave të poshtëm në mënyrë që ajri të qarkullojë vazhdimisht edhe kur vendoset dysheku.

Krevati  HUGO ka aftësinë për të rregulluar lartësinë e pozicionit në tre nivele.

Në varësi të moshës dhe nevojave të fëmijës, shumë shpejt dhe lehtë mund të rregulloni lartësinë e dëshiruar të krevatit.

Niveli i parë (niveli më i lartë) është menduar për moshat deri në 6 muaj.

Niveli i dytë (niveli i ndërmjetëm) është menduar në moshën 6 muaj deri në një vit.

Niveli i tretë (niveli më i ulët) ka për qëllim moshën një vjeçare.

Krevati  HUGO është gjithashtu praktik për të rriturit.

Nëse dëshironi që fëmija juaj të dalë vetë nga krevati i fëmijës (niveli i tretë i lartësisë), mjafton të hiqni tre kangjellat anash.

Në atë mënyrë, fëmija mund të kalojë dhe të dalë vetë.

Metoda e montimit është e thjeshtë dhe nuk kërkon shumë kohë.

Përmasat e brendshme: 120 × 60 cm

Përmasat e jashtme: 124x66x87.5 cm

Blerje e sigurt

Blerja juaj ne sitin tone eshte plotesisht i sigurt , pa asnje rrezik

Metoda e pageses

Mund te paguash te gjitha produktet pas dorezimit.

Sherbim i shpejte

Blerja juaj ne sitin tone do te dorezohet shpejt dhe sigurt

Kthimi i parave

Nese nuk jeni te kenaqur me produktin, mund ta ktheni per 14 dite