• Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
  • Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
Image Alt

Produktet

Junama DIAMOND GLOW karrocë për fëmijë, Set 3n1

999.00  899.10 

Karrocat për fëmijë Junama Diamond Glow janë të bukura, elegante dhe komode!

Karroca shumëfunksionale Junama Diamond Glow siguron gjithçka që fëmija juaj ka nevojë nga lindja deri në 3-3,5 vjet.

Djepi, karrigia për fëmijë dhe ndenjësja sportive mund të montohen në kornizën e karrocës në të dy drejtimet.

Clear
Sasia
Category:

Pershkrimi

Karrocat për fëmijë Junama Diamond Glow janë të bukura, elegante dhe komode!

Karroca shumëfunksionale Junama Diamond Glow siguron gjithçka që fëmija juaj ka nevojë nga lindja deri në 3-3,5 vjet.

Djepi, karrigia për fëmijë dhe ndenjësja sportive mund të montohen në kornizën e karrocës në të dy drejtimet.

 

 

Skeleti

Kornizë alumini

Lehtë për t’u palosur dhe shpalosur

Dorezë speciale për bartjen e skeletit së palosur të karrocës së foshnjës

Dorezë eko-lëkure e punuar me dorë (pastrohet lehtë)

Sistemi i sigurisë së mbivendosjes aksidentale

Çantë e gjërë për blerje

 

Rrota

Rrota të mbushura me xhel

Sistemi anti-goditje

Amortizatorët në të katër rrotat për një rehati shtesë

Rrotat e përparme rrotulluese me mundësinë e bllokimit për drejtimin e sheshtë

Frena qendrore

 

Djepi i foshnjës

Qëllimi i përdorimit nga lindja deri në 6 muaj

Mundësia e montimit në skeletin e karroces në të dy drejtimet

Mund të përdoret gjithashtu në mënyrë të pavarur si një djep mini

Dyshek i rehatshëm

Hapësirë ​​e gjerë që mbron nga dielli ose dimri

Mbulesa dimërore për ditët e ftohta

Mundësia e rregullimit të mbështetëses së kokës nga pjesa e jashtme e djepit

Dorezë mbajtëse e përshtatshme dhe e qëndrueshme

 

Pjesa sportive

Qellimi i përdorimit nga 6 muaj deri në 3-3,5 vjet

Mundësia e montimit në skeletin e karroces në të dy drejtimet

Kombinimi i materialeve me eko-lëkurë të lehtë për tu mirëmbajtur

Shtrojë e butë shtesë në sedilje

Rregullimi i pozicionit të mbështetëses (shtrirë, gjysmë i shtrirë, ulur)

Rripat e sigurimit me tre pika

Jastëk të butë në pjesën e shpatullave të rripit për një rehati shtesë

Shirit mbrojtës i lëvizshëm i mbuluar me lëkurë eko

Mundësia e rregullimit të lartësisë së mbështetëses së këmbës në varësi të nevojave të fëmijës

Pjesa e kembeve e veshur me lëkurë eko që mirëmbahet lehtë

 

Sexholinoja

Është përdorur që nga lindja deri në 13 kg

Mundësia e montimit në skeletin e karroces të fëmijëve në të dy drejtimet

Sexholinoja e fëmijës mund të montohet në makinë me ndihmën e rripave të sigurimit

Një dorezë e qëndrueshme në ulësen e fëmijëve është i përshtatshëm për transmetim të lehtë dhe të sigurt

Mbulesa e dimrit që mbron nga të ftohtit

Mbulesë e gjërë

Rripat e sediljes në 3 pika të bashkëngjitje

Pjese te buta mbi rripat e sigurisë për rehati të shtuar

 

Seti 3n1 I karrocave perfshin:

Skeletin me rrota

Pjesa sportive

Portbebeja per femijen

Sexholinoja  për fëmijë

Cante ne skeletin e karroces

Cante  për mamin

mushama

Rrjetin e insekteve

Mbulesa e dimrit për pjesen sportive,portbebene dhe sexholinon.

Informacione

Brend

Dizajni

, , , ,

Blerje e sigurt

Blerja juaj ne sitin tone eshte plotesisht i sigurt , pa asnje rrezik

Metoda e pageses

Mund te paguash te gjitha produktet pas dorezimit.

Sherbim i shpejte

Blerja juaj ne sitin tone do te dorezohet shpejt dhe sigurt

Kthimi i parave

Nese nuk jeni te kenaqur me produktin, mund ta ktheni per 14 dite