• Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
  • Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
Image Alt

Produktet

Junama DIAMOND S-CLASS karrocë për fëmije, Set 2n1

979.00  881.10 

Clear
Sasia
Category:

Pershkrimi

Junama një prodhues i karrocave për fëmijë, vazhdon të ndjekë trendet, duke mbetur lider i inovacioneve në tregun e pajisjeve për fëmijë.
Junama Diamond S Class ka disa risi të dizajnuara për ta bërë më të lehtë përdorimin e karrocës dhe për të rritur rehatinë gjatë ecjes!

Karroca multifunksionale Junama Diamond S Class kombinon një pamje unike dhe moderne me cilësinë më të lartë dhe sigurinë e fëmijëve.
Djepi i bebes bie ne sy me dizajnin e tij ne forme diamanti me ngjyra te bukura dhe moderne.
Junama Diamond S-class përfaqëson nivelin më të lartë të rehatisë!

 

STRUKTURË ALUMINI ME RROTA TË MBUSHUR GEL
Konstruksioni i karrocës është prej alumini të lehtë dhe të qëndrueshëm.
Thjesht palosja dhe shpalosja e kornizës së karrocës nuk do të marrë shumë kohë apo hapësirë.
Rrotat mund të hiqen nga korniza pas montimit për ta bërë më të lehtë ruajtjen e tyre.
Sistemi i amortizimit me gjashtë pika redukton ndjeshëm turbulencën kur vozitni në sipërfaqe të pabarabarta.
Sistemi i frenimit kontrollohet nga qendra, i lehte ne perdorim, duke shtypur pedalin.Rrotat e karrocave te femijeve Junama S Class jane te mbushura me gome pa mundesi shpimi.
Rrotat e përparme rrotullohen, gjë që e bën edhe më të lehtë drejtimin, dhe nëse është e nevojshme, mund t’i kyçni ato për një udhëtim të sheshtë.

 

DJEPI FËMISHJE
Projektuar për moshat nga lindja deri në 6 muaj
Montim i shpejtë dhe i lehtë në kornizën e karrocës
Një tendë e gjerë mbron nga dielli dhe të ftohtit
Rregullimi i mbështetëses së djepit
Sistem ventilimi për qarkullim më të mirë të ajrit
Mbulesa dimërore
Dorezë e qëndrueshme për mbajtjen e djepit
Në një sipërfaqe të sheshtë, djepi ka aftësinë të lëkundet
Mund të shërbejë gjithashtu si një krevat fëmijësh të rinovuar

 

SHTABI SPORTIV
I destinuar për moshën nga 6 muaj deri në 3.5 vjeç të fëmijës
Montim i lehtë në kornizën e karrocës në të dy drejtimet
Mbrapa e sediljes sportive e rregullueshme në tre pozicione
Rripat e sigurimit me 5 pika
Rregullimi i lartësisë së rripit
Nivele të shumta të mbështetëses së këmbëve
Mbështetëse këmbësh e lehtë për t’u mirëmbajtur
Shirit mbrojtës në sediljen sportive për siguri shtesë – mund ta hiqni nëse është e nevojshme
Një tendë e gjerë mbron nga dielli dhe era
Mbulesa dimërore

 

SETI 2 NË 1 KROLEVE PËR FËMIJË PËRFSHIN:
Kornizë alumini me rrota
Djep bebe
Ndenjëse sportive
Mbulesa e djepit të dimrit
Mbulesa dimërore për sedilje sportive
Çanta e mamit
Çanta për blerje në kornizën e një karroce
Mushama

Informacione

Brend

Dizajni

, , , , , , , , ,

Blerje e sigurt

Blerja juaj ne sitin tone eshte plotesisht i sigurt , pa asnje rrezik

Metoda e pageses

Mund te paguash te gjitha produktet pas dorezimit.

Sherbim i shpejte

Blerja juaj ne sitin tone do te dorezohet shpejt dhe sigurt

Kthimi i parave

Nese nuk jeni te kenaqur me produktin, mund ta ktheni per 14 dite