• Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
  • Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
Image Alt

Produktet

Junama DIAMOND S-LINE karrocë për fëmije, Set 3n1

959.00  863.10 

Karrocat  për fëmijë  Junama Diamond S- Line janë një seri moderne, shumëfunksionale, elegante dhe ekskluzive e karrocave të foshnjave që vijnë nga një fabrikë e njohur e karrocave për fëmijë.

Strukture  alumini, amortizatorë, frenim qendror, sistem i lehtë për tu kthyer, material me cilësi të lartë, sistem ventilimi, rrota të mbushur me xhel, bëjnë karrocë për fëmijë Junama Diamond zgjedhjen e duhur për fëmijën tuaj!

Clear
Sasia
Category:

Pershkrimi

Karrocat  për fëmijë  Junama Diamond S- Line janë një seri moderne, shumëfunksionale, elegante dhe ekskluzive e karrocave të foshnjave që vijnë nga një fabrikë e njohur e karrocave për fëmijë.

Strukture  alumini, amortizatorë, frenim qendror, sistem i lehtë për tu kthyer, material me cilësi të lartë, sistem ventilimi, rrota të mbushur me xhel, bëjnë karrocë për fëmijë Junama Diamond zgjedhjen e duhur për fëmijën tuaj!

 

NIVELI MAKSIMAL I REHATISE

Falë sistemit të përmirësuar, të gjitha rrotat janë të amortizuara që kontribuojnë në drejtimin e rehatshme dhe zbutjen e turbulencës të shkaktuar nga ngarje në terren të pabarabartë.

Rregullimi i fortësisë së amortizatorëve në skeletine karroces të fëmijës ju lejon të rregulloni nivelin e amortizimit sipas nevojave tuaja.

 

FRENAT QENDRORE

Frenat qendrore në skeletin e karrocës së foshnjës janë vendosur në mënyrë që të kontrolloni me lehtësi këmbën tuaj pa frikën e veshjes së këpucëve.

Sistemi i frenimit është i sigurt dhe i sigurt.

 

NDERTIM MODERN

Skeleti alumini I karroces Junama Diamond  S-Line eshte shume e lehte per tu mbledhur. Një buton modern në skeletin e karrocës së foshnjës ndihmon në mbylljen e kornizës shumë shpejt dhe me lehtësi. Për shkak të madhësisë së vogël pas mbulesës së karrocës së foshnjës, lehtë mund ta hidhni dhe ta paketoni atë.

Të katër pikat kanë mundësinë e heqjes, gjë që siguron ruajtje shtesë të hapësirës së magazinimit.

 

STREHE E BOLLSHME

Për të siguruar fëmijën tuaj me një udhëtim të rehatshëm, karroca e fëmijëve mbron nga dielli, shiu apo era.

Duke kombinuar strehen dhe mbulesen dimerore, fëmija juaj do të jetë plotësisht i mbrojtur nga të ftohtit.

 

PIKAT E QËNDRUESHME

Rrotullimi i rrotave te përparme  te karroces Diamond S Line e bën më të lehtë për të vepruar.

Rrotat e mbushur me xhel sigurojnë rehati dhe qëndrueshmëri.

 

SISTEMI I VENTILIMIT

Materialet cilësore të karrocave të fëmijëve sigurojnë mbrojtje kundër rrezatimit UV në nivelin e UPF 50+

Portbebeja  dhe pjesa sportive e karrocave per fëmijë janë të pajisura me një sistem ventilimi që siguron rehati për fëmijën pa marrë parasysh kushtet e motit.

 

PORTBEBEJA PER BEBE

Montimi i thjeshtë i portbebes  në skelet- mekanizmi i Max-click

Një dyshek i cilësisë dhe i rehatshëm brenda portbebes

Sistemi i ventilimit të përmirësuar

Mbulesa e dimerore per dimer (mbron nga kushtet e vështira të motit)

Mbështetës i rregullueshëm i portbebese nga jashtë

Tenda e rregullueshme

Doreza në djep e bën të lehtë për të mbajtur djep kur fëmija është brenda

 

PJESA SPORTIVE

Montimi i thjeshtë i pjeses sportive në strukture- mekanizmi i Max-click

Mundësia e montimit të pjeses sportive në strukture në të dy drejtimet

Mbulesa e dimrit që mbron nga të ftohtit

Mbështetëse e rregullueshme e sediljes nga vendi në vend

Sistemi i ventilimit të përmirësuar te mbulesës ne pjesen sportive

Rripat e sigurisë me 5 pika me funksionin e rregullueshëm

Një mbeshtetse e ngritur për qasje më të lehtë tek foshnja

Rripa ne pjesen sportiveme lëkurë eko (e lehtë për t’u pastruar)

 

SEXHOLINOJA PER FEMIJE

Sexholinoja per femije  e përshtatshme për mbajtjen e fëmijës në makinë, dhe gjithashtu mund të vendoset ne strukturen e karroces

Lehtë për të montuar sediljet e makinave në karrocen e femijes – mekanizëm Max-click;

Mundësia e montimit e sexholines ne skelet në të dy drejtimet;

Rrip sigurimi në 3 pika të bashkëngjitjes;

Mbulesa e dimrit;

Tenda e rregullueshme;

Shtrese  e butë për të porsalindurin;

Dorezë mbajtëse e rregullueshme

 

SET 3n1 I KARROCAVE PER FEMIJE PERMBAN:

Skelet alumini me rrota të mbushur me xhel

Portbebeja

Pjesa  sportive

Sexholinoja

Mbulesa e dimrit për pjesen sportive, portbebene dhe sexholinon

Një cante e madhe për pazar

cante për mami

Mbajtëse per goten

Qese kunder shiut

Informacione

Brend

Dizajni

, , ,

Blerje e sigurt

Blerja juaj ne sitin tone eshte plotesisht i sigurt , pa asnje rrezik

Metoda e pageses

Mund te paguash te gjitha produktet pas dorezimit.

Sherbim i shpejte

Blerja juaj ne sitin tone do te dorezohet shpejt dhe sigurt

Kthimi i parave

Nese nuk jeni te kenaqur me produktin, mund ta ktheni per 14 dite