• Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
  • Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
Image Alt

Produktet

Junama EXCLUSIVE karrocë për fëmije, Set 2n1

909.00  818.10 

Një ofertë krejtësisht e ndryshme, ekskluzive vjen nga fabrika e karrocave Junam.
Karrocat për fëmijë Junama Exclusive kanë gjithçka që ju nevojitet për një udhëtim të rehatshëm dhe të sigurt. Dhe mbi të gjitha ato duken fenomenale!
Kombinimi i materialeve, ngjyrave dhe pozicioni i lartë i sediljes sportive në kornizë theksojnë elegancën në shikim të parë.
Të gjitha nënat që duan të njihen dhe të vihen re pa dyshim do të zgjedhin këtë model karroce!

Clear
Sasia
Category:

Pershkrimi

Një ofertë krejtësisht e ndryshme, ekskluzive vjen nga fabrika e karrocave Junam.
Karrocat për fëmijë Junama Exclusive kanë gjithçka që ju nevojitet për një udhëtim të rehatshëm dhe të sigurt. Dhe mbi të gjitha ato duken fenomenale!
Kombinimi i materialeve, ngjyrave dhe pozicioni i lartë i sediljes sportive në kornizë theksojnë elegancën në shikim të parë.
Të gjitha nënat që duan të njihen dhe të vihen re pa dyshim do të zgjedhin këtë model karroce!

KORNIZA E KARORISE
Alumini
Rrotat e mbushura me xhel
Dorezë e rregullueshme e kontrollit
Çanta për blerje në kornizë
Një çantë për nënën që mund të mbahet vetëm ose në karrocë
Montim dhe çmontim i shpejtë dhe i lehtë

DJEPI FËMISHJE
Projektuar për moshat nga lindja deri në 6 muaj
Montim i shpejtë dhe i lehtë në kornizën e karrocës
Një tendë e gjerë mbron nga dielli dhe të ftohtit
Rregullimi i mbështetëses së djepit
Sistem ventilimi për qarkullim më të mirë të ajrit
Mbulesa dimërore
Dorezë e qëndrueshme për mbajtjen e djepit
Në një sipërfaqe të sheshtë djepi ka aftësinë të lëkundet
Mund të shërbejë gjithashtu si një krevat fëmijësh të rinovuar

SHTABI SPORTIV
I destinuar për moshën nga 6 muaj deri në 3.5 vjeç të fëmijës
Montim i lehtë në kornizën e karrocës në të dy drejtimet e udhëtimit
Mbështetësja e sediljes sportive e rregullueshme në tre pozicione
Rripat e sigurimit me 5 pika
Rregullimi i lartësisë së rripit
Nivele të shumta të mbështetëses së këmbëve
Mbështetëse këmbësh e lehtë për t’u mirëmbajtur
Shirit mbrojtës në sediljen sportive për siguri shtesë – mund ta hiqni nëse është e nevojshme
Një tendë e gjerë mbron nga dielli dhe era
Mbulesa dimërore

SETI 2 NË 1 KROLEVE PËR FËMIJË PËRFSHIN:
Kornizë alumini me rrota
Djep bebesh
Ndenjëse sportive
Mbulesa e djepit të dimrit
Mbulesa dimërore për sedilje sportive
Çanta e mamit
Çanta për blerje në kornizën e një karroce
Mushama

Informacione

Brend

Dizajni

, , ,

Blerje e sigurt

Blerja juaj ne sitin tone eshte plotesisht i sigurt , pa asnje rrezik

Metoda e pageses

Mund te paguash te gjitha produktet pas dorezimit.

Sherbim i shpejte

Blerja juaj ne sitin tone do te dorezohet shpejt dhe sigurt

Kthimi i parave

Nese nuk jeni te kenaqur me produktin, mund ta ktheni per 14 dite