• Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
  • Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
Image Alt

Produktet

Junama FLUO LINE karrocë për fëmije, Set 3n1

959.00  863.10 

Karrocat Junama Fluo Line janë karroca fëmijësh moderne, multifunksionale dhe elegante që do t’ju ofrojë fëmijës suaj të gjithë komoditetin dhe sigurinë e nevojshme.

Dizajnuar posaçërisht, karroca e këtij fëmije dallohen nga zgjidhjet moderne dhe praktike, materialet e cilësisë dhe skelet i lehtë. Kujdesi për çdo detaj në linjën Junama Fluo Line II me karroca për fëmijë ka bërë që ky model i fabrikës së Junama të duket prestigjioz dhe ekskluziv!

Clear
Sasia
Category:

Pershkrimi

Karrocat Junama Fluo Line janë karroca fëmijësh moderne, multifunksionale dhe elegante që do t’ju ofrojë fëmijës suaj të gjithë komoditetin dhe sigurinë e nevojshme.

Dizajnuar posaçërisht, karroca e këtij fëmije dallohen nga zgjidhjet moderne dhe praktike, materialet e cilësisë dhe skelet i lehtë. Kujdesi për çdo detaj në linjën Junama Fluo Line II me karroca për fëmijë ka bërë që ky model i fabrikës së Junama të duket prestigjioz dhe ekskluziv!

 

 

NDERTIM – skeleti

Skelet alumini

Mbyllje e lehtë dhe palosjen e karroces të fëmijëve

Dorezë speciale për mbajtjen e skeletit

Lartësia e rregullueshme e dorezes për kontroll

Push-on grip bërë nga lëkurë eko (e lehtë për të ruajtur)

Mekanizmi i mbylljes është përmirësuar, gjë që pengon hapjen e hapur të kornizës

Cante  për blerje të gjerë në skeletin e karroces

Një cante per mamin që mund të mbahet në shpatull ose mund te mbahet ne skelet

 

PIKAT

Rrotat e mëdha mbushen me xhel

Sistemi anti-shok (amortizues)

6 amortizatorë, butësia e të cilave mund të përshtatet për një udhëtim të rehatshëm

Rrotat rrotulluese të përparme

Fiksimi i rrotave të përparme për një pozicion të sheshtë

Frenat qendrore

Ndalimi modern i frenave

Aftësia për të hequr të gjitha rrotat

 

Portbebeja  per bebe

Është përdorur që nga lindja deri në 6 muaj

Dizajn origjinal unik

Lehtë montimi në skeletin e karroces  të fëmijëve në të dy drejtimet

Dyshek  i butë mbështetës brenda djepit

Tende  e bollshme e rregullueshme që mbron nga dielli dhe të ftohtit

Sistemi i ventilimit në djep

Mbulesa e dimrit që mbron nga të ftohtit

Mundësia e rregullimit të pozicionit të mbështetëses

Rregullimi i mbështetëses nga pjesa e jashtme e djepit

Dorezë e qëndrueshme dhe e fortë për mbajtjen e djepit

Djepi mund të shërbejë si një krevat portativ

Në një sipërfaqe të sheshtë ekziston mundësia e lëkundjes

 

 Pjesa sportive

Përdoret deri në 6 muaj deri në 3-3,5 vjet

Lehtë montimi në skeletin e karrocës se  fëmijës në të dy drejtimet

Mbulesa e dimrit për këmbët që mbron nga të ftohtit

Një jastëk shtesë e butë në vend për lehtësi shtesë

Tende  e gjerë e rregullueshme që mbron nga dielli dhe të ftohtit

Mundësia e rregullimit të pozicionit të mbështetëses (nga ngritur ne te ulur)

Rripat e uljes në 5 pika të bashkëngjitjes

Mundësia për të rregulluar lartësinë e rripave për lidhjen

Doreza mbrojtëse në pjesen sportive  mund të hiqet

Mbulese lekure e rregullueshme për mirëmbajtje të lehtë

 

Sexholinoja

Është përdorur që nga lindja deri në 13 kg

Mundësia e montimit në skeletin e karroces të fëmijëve në të dy drejtimet

Sexholinoja e fëmijës mund të montohet në makinë me ndihmën e rripave të sigurimit

Një dorezë e qëndrueshme në ulësen e fëmijëve është i përshtatshëm për transmetim të lehtë dhe të sigurt

Mbulesa e dimrit që mbron nga të ftohtit

Mbulesë e gjërë

Rripat e sediljes në 3 pika të bashkëngjitje

Pjese te buta mbi rripat e sigurisë për rehati të shtuar

 

Seti 3n1 I karrocave perfshin:

Skeletin me rrota

Pjesa sportive

Portbebeja per femijen

Sexholinoja  për fëmijë

Cante ne skeletin e karroces

Cante  për mamin

mushama

Rrjetin e insekteve

Mbulesa e dimrit për pjesen sportive,portbebene dhe sexholinon.

Informacione

Brend

Dizajni

, , , , ,

Blerje e sigurt

Blerja juaj ne sitin tone eshte plotesisht i sigurt , pa asnje rrezik

Metoda e pageses

Mund te paguash te gjitha produktet pas dorezimit.

Sherbim i shpejte

Blerja juaj ne sitin tone do te dorezohet shpejt dhe sigurt

Kthimi i parave

Nese nuk jeni te kenaqur me produktin, mund ta ktheni per 14 dite