• Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
  • Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
Image Alt

Produktet

Junama INDIVIDUAL karrocë për fëmije, Set 3n1

929.00  836.10 

Karrocat  për fëmijë Junama INDIVIDUAL janë një tërheqje e vërtetë!

 

Ata magjepsin dhe tërheqin vëmendjen me pamjen e tyre të sofistikuar, dizajnin interesant dhe modelet tërheqëse.

 

Komoditeti dhe siguria vijnë së pari në kombinim me modelin tuaj të preferuar është zgjedhja e duhur për beben tuaj!

Clear
Sasia
Category:

Pershkrimi

Karrocat  për fëmijë Junama INDIVIDUAL janë një tërheqje e vërtetë!

 

Ata magjepsin dhe tërheqin vëmendjen me pamjen e tyre të sofistikuar, dizajnin interesant dhe modelet tërheqëse.

 

Komoditeti dhe siguria vijnë së pari në kombinim me modelin tuaj të preferuar është zgjedhja e duhur për beben tuaj!

 

SKELETI I KARROCES

Skeleti I  karrocës për fëmijë Junama INDIVIDUAL është bërë prej alumini të lehte dhe të qëndrueshem.

Një mekanizëm i përmirësuar kontribuon në palosjen dhe shpalosjen e lehtë të karrocave të fëmijëve.

Ndërtimi i karrocës  per fëmijë Junama INDIVIDUAL ka një mekanizëm kundër palosjes aksidentale të kornizës, dhe doreza praktike në kornizë lehtëson transportin dhe zhvendosjen.

 

RROTAT

Rrotat janë të mbushura me xhel dhe pikërisht për shkak të strukturës si xhel, ato ofrojnë të gjithë komoditetin e nevojshëm gjatë ngasjes.

Rrotat e përparme kanë aftësinë të rrotullohen 360 gradë. Dhe rrotat e mëdha të pasme janë të përshtatshme për të gjitha terrenet. Rrotat kanë 3 palë amortizues (6 gjithsej!) Fortësinë e të cilëve mund ta rregulloni vetë në varësi të sipërfaqes në të cilën ngisni karrocën.

Frena qendrore e këmbës do të bllokojë rrotat sipas nevojës pa shumë përpjekje.

Të gjitha rrotat mund të hiqen lehtësisht dhe shpejt nga konstruksioni i karrocës për fëmijë.

 

PJESA SPORTIVE

Mundësia e montimit në strukturë në të dy drejtimet e udhëtimit

Nivele të shumëfishta të pozicionit – nga ulja në shtrirë

Dyshek i butë

Rrip sigurimi me 5 pika me jastëkë shtesë të butë

Dorezë e bërë prej lëkure eko cilësore që mund të hiqet shpejt dhe lehtë

Mbështetëse për rregullimin e këmbëve të bëra prej lëkure eko, pastrohet lehtë

Tende ​​e gjerë për mbrojtje nga dielli dhe shiu

Mbulesa dimërore që mbron nga i ftohti

 

DJEPI I FOSHNJES

Krevati i foshnjës është krijuar posaçërisht me detaje të dizajnuara me kujdes që ju lënë pa frymë!

Në pjesën e jashtme, ju mund të rregulloni  mbështetësen e kokës në mënyrë që fëmija juaj të jetë në një pozicion të rehatshëm gjatë gjithë kohës.

Tenda  e gjerë dhe mbulesa dimërore që vjen me djepin do të jenë të dobishme gjatë ditëve të ftohta dhe të freskëta. Shtrëngoni foshnjën tuaj dhe sigurohuni që ditët e ftohta gjatë shëtitjes nuk mund t’i bëjnë asgjë asaj!

Doreza e bërë prej eko lëkure është praktike dhe e qëndrueshme për bartjen e djepit.

Mund ta montoni djepin në kornizën e karrocës së foshnjës në të dy drejtimet e udhëtimit.

 

Sexholinoja  për fëmijë ka 4 funksione

Sexholinoja është menduar për përdorim nga lindja deri në 10 kg.

Mund të montoni sediljen e makinës për fëmijë ne skeletin e karrocës së foshnjës në të dy drejtimet.

Rripat e sigurimit në 3 pikat e fiksimit janë të lidhura me një bllokim qendror sigurie. Rripat mund të rregullohen në gjatësi me një lëvizje.

Jastëkët shtesë të butë të shpatullave sigurojnë rehati shtesë për fëmijën tuaj. Doreza e qëndrueshme e bartjes lejon gjithashtu transportin pa pasur nevojë të zgjoni një foshnjë që fle. Mbulesa dimërore dhe tenda e gjerë mbrojnë nga dielli dhe moti i keq.

Një shtrojë e butë shtese ofron rehati për femijen.

 

Sexholinoja e makinës për fëmijë ka 4 funksione:

-ndenjese – montoni sexholinon e makinës për fëmijë në skeletin e karrocës në të dy drejtimet e udhëtimit

-për ngasjen e një fëmije në makinë (montimi i sediljes me ndihmën e rripave të sigurimit)

-Sikurse një karrocë fëmijësh

-si një lekundese – një vend në një sipërfaqe të sheshtë ka aftësinë të lëkundet

 

 

 

Sexholinoja është prodhuar në përputhje me BE, ECE R 44/04

 

 

Informacione

Brend

Dizajni

, , , , ,

Blerje e sigurt

Blerja juaj ne sitin tone eshte plotesisht i sigurt , pa asnje rrezik

Metoda e pageses

Mund te paguash te gjitha produktet pas dorezimit.

Sherbim i shpejte

Blerja juaj ne sitin tone do te dorezohet shpejt dhe sigurt

Kthimi i parave

Nese nuk jeni te kenaqur me produktin, mund ta ktheni per 14 dite