• Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
  • Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
Image Alt

Produktet

Junama SAPHIRE karrocë për fëmije, Set 3n1

959.00  863.10 

Karrocat për fëmijë Junama Saphire janë jashtëzakonisht të bukura, elegante dhe komode!

Zbuloni bukurinë e kombinimit të thjeshtësisë dhe shumë funksionalitetit!

Karroca Junama Saphire do t’ju frymëzojë me dizajnin dhe elegancën e saj. Struktura e qëndrueshme, e lehtë e kombinuar me material cilësor dhe lëkurë eko janë zgjedhja e duhur për këdo që dëshiron një karrocë moderne.

Clear
Sasia
Category:

Pershkrimi

Karrocat për fëmijë Junama Saphire janë jashtëzakonisht të bukura, elegante dhe komode!

Zbuloni bukurinë e kombinimit të thjeshtësisë dhe shumë funksionalitetit!

Karroca Junama Saphire do t’ju frymëzojë me dizajnin dhe elegancën e saj. Struktura e qëndrueshme, e lehtë e kombinuar me material cilësor dhe lëkurë eko janë zgjedhja e duhur për këdo që dëshiron një karrocë moderne.

 

Skelet  alumini

Palosja e lehtë e struktures së karrocës

Lartësia e rregullueshme e timonit për drejtimin

Dorezë shtytëse e bërë prej lëkure eko (mirëmbahet)

Mekanizëm i përmirësuar i mbylljes që parandalon hapjen aksidentale të skeletit

Çantë e gjërë për blerje në skeletin e karroces

Çantë per mami  që mund të instalohet në skelet ose mund të bartet në mënyrë të pavarur

 

Rrotat

Rrota të mëdha të mbushura me xhel

Sistemi anti-goditje (amortizues)

6 amortizues, butësia e të cilave mund të rregullohet për një udhëtim të rehatshëm

Rrotat e përparme rrotulluese

Rregullimi i rrotave të përparme për një pozicion të sheshtë

Frena qendrore

Frenim modern ndalues

Mundësia për të hequr të gjitha rrotat

 

PORTBEBEJA E FOSHNJES

Përdoret nga lindja deri në 6 muaj

Dizajn unik origjinal

Montimi i lehtë në skeletin e karrocës në të dy drejtimet e udhëtimit

Jastëk i butë për tu shtrirë brenda djepit

Tende  ​​e gjërë e rregullueshme që mbron nga dielli dhe të ftohtit

Sistemi i ventilimit të djepit

Mbulesa dimërore që mbron nga i ftohti

Mundësia për të rregulluar pozicionin e mbështetëses

Rregullimi i mbështetëses në pjesën e jashtme të djepit

Dorezë e qëndrueshme dhe e fortë për bartjen e djepit

Djepi mund të shërbejë si një krevat fëmijësh portabël

Ka aftësinë të lëkundet në një sipërfaqe të sheshtë

 

PJESA SPORTIVE

Përdoret nga  6 muaj deri në 3-3,5 vjet

Lehtë për tu montuar në skeletin e karroces për fëmijë në të dy drejtimet

Mbulesa e këmbëve dimërore që mbron nga i ftohti

Shtrojë tepër e butë në sedilje për rehati shtesë

Tende  ​​e gjërë e rregullueshme që mbron nga dielli dhe të ftohtit

Mundësia për të rregulluar pozicionin e mbështetëses (nga ulur ne ngritur)

Rripat e sigurimit në 5 pika fiksimi

Mundësia për të rregulluar lartësinë e rripave të lidhjes

Doreza mbrojtëse në sediljen sportive mund të hiqet

Mbështetëse për rregullimin e këmbës eko-lëkure për mirëmbajtje të lehtë

 

SEXHOLINOJA PER FEMIJE

Përdoret nga lindja deri në 13 kg

Mundësia e montimit në skeletin e karrocës se fëmijës në të dy drejtimet

Sexholinoja  e makinës për fëmijë gjithashtu mund të montohet në makinë me ndihmën e rripave të sigurimit

Doreza e qëndrueshme në sediljen e fëmijëve është e përshtatshme për bartje të lehtë dhe të sigurt

Mbulesa dimërore që mbron nga i ftohti

Tende  ​​e gjërë

Rripat e sigurimit në 3 pika fiksimi

Jastëkët e butë të supeve në rripat e sigurimit për një komoditet të shtuar

Jastëk shtesë për të porsalindurin

 

SET 3N1 PERFSHIN:

Skelet alumini me rrota

Djepi i foshnjës

Pjesa   sportiv

Sexholinoja për makinë e fëmijës

Mbulesa dimërore për pjesen sportive

Mbulesë dimërore për djepin e foshnjes

Mbulesa dimërore për sexholinon e makinës për fëmijë

Çanta e pazarit në skelet

Çanta e mamit

Rrjete  insektesh

Qese  shiu

Informacione

Brend

Dizajni

, , ,

Blerje e sigurt

Blerja juaj ne sitin tone eshte plotesisht i sigurt , pa asnje rrezik

Metoda e pageses

Mund te paguash te gjitha produktet pas dorezimit.

Sherbim i shpejte

Blerja juaj ne sitin tone do te dorezohet shpejt dhe sigurt

Kthimi i parave

Nese nuk jeni te kenaqur me produktin, mund ta ktheni per 14 dite