• Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
  • Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
Image Alt

Produktet

Kinderkraft High 2n1 FINI tavoline ngrënieje – full grey

150.00 

Kinderkraft High tavoline ngrënieje 2n1 është një karrige e lartë e rehatshme për fëmijët më të mëdhenj.

Dizajni unik që ndjek trendin më të fundit në dizajnin e brendshëm në stilin skandinav.

Mbeshtetese e rehatshme e lehte per tu pastruar.

Tavoline ngrënieje Kinderkraft High 2n1 FINI është e pajisur me një rrip të sigurisë 5 pikash që është me rëndësi të madhe kur ushqen femijen e vogel, gjë që lehtëson nxjerrjen e femijes nga karrigia kur fëmija është më I rritur. Karrigia gjithashtu ka një vend të rregullueshëm, të ndashëm me një tip që mund të lahet në pjatalarëse deri në 60 ° C.

 

Sasia
Category:

Pershkrimi

Kinderkraft High tavoline ngrënieje 2n1 është një karrige e lartë e rehatshme për fëmijët më të mëdhenj.

Dizajni unik që ndjek trendin më të fundit në dizajnin e brendshëm në stilin skandinav.

Mbeshtetese e rehatshme e lehte per tu pastruar.

Tavoline ngrënieje Kinderkraft High 2n1 FINI është e pajisur me një rrip të sigurisë 5 pikash që është me rëndësi të madhe kur ushqen femijen e vogel, gjë që lehtëson nxjerrjen e femijes nga karrigia kur fëmija është më I rritur.

Karrigia gjithashtu ka një vend të rregullueshëm, të ndashëm me një tip që mund të lahet në pjatalarëse deri në 60 ° C.

Dorezë për bartje të lehtë

 

Karakteristika :

– Karrige ushqimi 2n1 është një karrige e lartë praktike dhe e rehatshme për fëmijët më te rritur dhe më të vegjel

– Dizajni unik i përgjigjet tendencave të fundit të dizajnit të brendshëm skandinave

– Vend i rehatshëm, i bërë nga materialet e rrobave

– Qëndrim i rregullueshëm dhe i shkëputur me tip të ndashëm

– Këmbë për këmbë të shkëputshme

– Pastrimi i lehtë i sediljes

– Frena e dorës për mbajtjen e lehtë

– Mund të përdoret si një karrige tradicionale për fëmijët më të rritur, ndryshim i menjëhershëm i funksionit në vetëm disa sekonda

– Këmbë të qëndrueshme të drurit të cilësisë së ahut me jastëkë jo-te ndashem

– E Lehtë per tu palosur dhe per tu mbajtur

– Mbulesa PVC

– rrip sigurimi me 5 pika

– Për moshat deri në 6 muaj deri në 5 vjet

– Karriget prodhohen në përputhje me kërkesat e standardeve evropiane të sigurisë EN 14988

 

 

Ju mund të shihni më shumë detaje rreth produktit në këtë video

Informacione

Brend

Blerje e sigurt

Blerja juaj ne sitin tone eshte plotesisht i sigurt , pa asnje rrezik

Metoda e pageses

Mund te paguash te gjitha produktet pas dorezimit.

Sherbim i shpejte

Blerja juaj ne sitin tone do te dorezohet shpejt dhe sigurt

Kthimi i parave

Nese nuk jeni te kenaqur me produktin, mund ta ktheni per 14 dite