• Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
  • Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
Image Alt

Produktet

Kinderkraft FLO karrige lëkundëse – blue

98.00 

Karakteristikat:

Paketuar dhe ruajtur lehtë

Mundësia për të vendosur kohën e regjistrimit

Kontrolli i shpejtësisë në intervalin 3-hap

8 ton me volum të kontrolluar

Pjesa  e kokës e butë dhe e rehatshme

Pjese lojrash per bebe

Rrip sigurimi

Goma ndalon për të mbrojtur dyshemenë nga gërvishtjet

Motor me heshtje

Përfundim i cilësisë së lartë pa pjesë convex

Për fëmijët që peshojnë deri në 9 kg

Sasia

Pershkrimi

Të përfshira janë lodrat dhe rrjeta kundër mushkonjave – lodër simpatike elefanti dhe koalë me veshë të zhurmshëm dhe doreza. Lodrat gjithashtu mund të bashkangjiten në rrjetin e mushkonjave.

Lëvizja automatike – thjesht shtypni butonin dhe rregulloni nivelin e intensitetit të zhurmës. SMART CLOCK do t’ju ndihmojë të vendosni kohën e dridhjes (10, 20 ose 30 minuta).

8 meloditë – meloditë qetësuese të llojeve të ndryshme, duke përfshirë tingujt natyrorë që janë veçanërisht qetësues për foshnjën.

Siguria – rrip sigurimi në 5 pika të bashkëngjitjes.

Mbështetëse e rregullueshme – mbështetëse mund të rregullohet për të arritur pozicionin e dëshiruar

Madhësia e vogël pas palosjes – struktura e lehtë, e palosur në dimensione të vogla, e bën produktin kompakt pas palosjes.

Sigurimi i cilësisë – i prodhuar në përputhje me kërkesat e standardeve evropiane të sigurisë EN: 16232 dhe EN 12790.

Struktura – vend i bërë nga dy lloje të materialit të butë: pëlhurë cilësore dhe prej pellushi në anët e ulëses.

Pover-rocker mund të aktivizohet duke përdorur një kabllo USB ose bateri (nuk përfshihen).

Set përmban – lodër, rrjeta kundër mushkonjave, kabllo USB të energjisë

Kit përfshin një kabllo USB që lidhet me ngarkuesin, p.sh. Ngarkues për smartphones ose tableta (5V, 1A). Në rastin e fuqisë së baterisë, kërkohet 3 bateri C (R14) – nuk perfshihet

 

Karakteristikat:

Paketuar dhe ruajtur lehtë

Mundësia për të vendosur kohën e regjistrimit

Kontrolli i shpejtësisë në intervalin 3-hap

8 ton me volum të kontrolluar

Pjesa  e kokës e butë dhe e rehatshme

Pjese lojrash per bebe

Rrip sigurimi

Goma ndalon për të mbrojtur dyshemenë nga gërvishtjet

Motor me heshtje

Përfundim i cilësisë së lartë pa pjesë convex

Për fëmijët që peshojnë deri në 9 kg

 

Ju mund të shihni më shumë detaje rreth produktit në këtë video

Informacione

Brend

Blerje e sigurt

Blerja juaj ne sitin tone eshte plotesisht i sigurt , pa asnje rrezik

Metoda e pageses

Mund te paguash te gjitha produktet pas dorezimit.

Sherbim i shpejte

Blerja juaj ne sitin tone do te dorezohet shpejt dhe sigurt

Kthimi i parave

Nese nuk jeni te kenaqur me produktin, mund ta ktheni per 14 dite