• Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
  • Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
Image Alt

Produktet

Kinderkraft LUNKY krevat fëmijësh 120x60cm

279.00 

Sasia
Category:

Pershkrimi

Përparësitë kryesore
Një shtrat dhe një krevat fëmijësh në një
Shtyllat në çdo anë

Krevat funksional 2 në 1 për bebe
LUNKY është një shtrat praktik 2 në 1. Ai i ofron fëmijës siguri dhe rehati gjatë gjumit dhe dremitjes, por gjithashtu lejon që lartësia e pjesës së poshtme të përshtatet me moshën dhe nevojat e të voglit. LUNKI ju lejon gjithashtu të ndryshoni krevat fëmijësh në një krevat fëmijësh për një fëmijë më të madh. Krevati është i dizajnuar në stilin skandinav.

Krevat 2 në 1
Krevati LUNKY është projektuar për të qëndruar sa më gjatë që të jetë e mundur. Falë kësaj, ju lehtë dhe shpejt mund ta ndryshoni krevat fëmijësh në një krevat fëmijësh për një fëmijë më të madh. A dëshiron fëmija juaj thjesht të largohet nga vendi i tij i gjumit? Zëvendësoni anën e lartë me një gardh!

3 lartësi dysheku
Fundi i krevatit mund të vendoset në 3 lartësi. Ai do t’u shërbejë si fëmijëve më të vegjël (pozicioni i lartë) ashtu edhe të vegjëlve që tashmë mund të ngrihen në këmbë (pozicioni më i ulët).

Gjumi i sigurt
Skajet e LUNKY janë të rrumbullakosura, kështu që mund të jeni të sigurt se fëmija juaj do të jetë i sigurt në çdo kohë të ditës ose natës. Shtrati është i lyer edhe me bojëra jo toksike me bazë uji që nuk janë të dëmshme për fëmijët.

Këmbët me stil
Krevati LUNKY ka këmbë të forta prej druri – ato e bëjnë atë elegant dhe elegant, dhe është gjithashtu shumë i qëndrueshëm.

Shufra prej druri
Shufrat janë prej druri pishe natyrale, të palyer. Ato janë të vendosura në një distancë të sigurt nga njëra-tjetra, falë së cilës sigurojnë sigurinë e fëmijës gjatë gjumit ose lojës. Ata gjithashtu u lejojnë prindërve të mbajnë një sy mbi fëmijët e tyre pavarësisht nga koha e ditës apo natës.

Dizajn skandinav
LUNKY është krijuar për të qenë universal dhe i përjetshëm. Ngjyrat skandinave të kombinuara me dru natyral e të lehtë do të ngrohin çdo dhomë. Krevati do t’i përshtatet dhomës së fëmijëve dhe dhomës së gjumit të prindërve.

Druri i pishës
Rripat e djepit janë prej druri pishe me cilësi të lartë

Materialet MDF, LVL
Ana e ulët: pllakë MDF e llakuar; fundi: LVL – dru i rimeso i laminuar (kerto)

Ngjyra të ujit jo toksike
Bojërat me bazë uji të përdorura për të lyer krevat fëmijësh janë të sigurta për fëmijët e vegjël

Përmasat e produktit: 124x66x82.7 cm; ana më e gjatë: 119,5 (L) x 64 (F) cm; ana e shkurtër: 70,5 (L) x 66 (W) cm; traversa: 57.5 (gjatësia); distanca midis shufrave: 5.5 cm; korniza: 120 (gjatësia) x 57.8 (gjerësia) cm; anë e rregullueshme: 120 (L), 29,5-16,2 (W) cm
Distanca nga fundi në skajin e sipërm të ballit të shtratit: pozicioni më i lartë: 370 mm; pozicioni i mesëm: 498 mm; pozicioni më i ulët: 626 mm
Pesha e krevatit: 12.75 kg
Për peshën/moshën e fëmijëve: nga lindja deri në 120 cm të gjatë
Dimensionet/pesha e paketimit: 125.8 x 73.5 x 14 cm / 14.75 kg

Informacione

Brend

Blerje e sigurt

Blerja juaj ne sitin tone eshte plotesisht i sigurt , pa asnje rrezik

Metoda e pageses

Mund te paguash te gjitha produktet pas dorezimit.

Sherbim i shpejte

Blerja juaj ne sitin tone do te dorezohet shpejt dhe sigurt

Kthimi i parave

Nese nuk jeni te kenaqur me produktin, mund ta ktheni per 14 dite