• Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
  • Koshi juaj eshte aktualisht bosh.
Image Alt

Produktet

TINO STARS krevat fëmijësh – 120x60cm

129.00 

Zgjidhni më të mirën për fëmijën tuaj sepse krevati  është aty ku foshnja harxhon më shumë kohë.

Krevatet  e fëmijëve TINO STARS jane  shumë te rehatshem dhe ideal për zhvillimin e shëndetshëm të bebeve dhe gjumin qetësues.

 

Synohet për përdorim nga lindja deri në 15 kg

Sasia
Category:

Pershkrimi

Mjeshtëri elegante dhe cilësi më e lartë!

 

Portbebeja e  fëmijëve TINO STARS vjen nga fabrika e Klups, e cila njihet për përvojën e saj shumë vjeçare në prodhimin e mobiljeve për fëmijë.

Oferta e tyre qëndron mbi të gjitha për një mjeshtëri të sigurt dhe të sigurt, eko-miqësore të kombinuar me dizajn modern!

Klups TINO STARS krevat fëmije për fëmijë 120×60 cm është shumë i lehtë për tu montuar.

Dysheku mund të rregullohet në tre nivele në varësi të moshës së fëmijës.

Falë ndërtimit dhe qëndrueshmërisë së saj të fortë, krevat fëmijësh TINO STARS është gjithashtu praktik për prindërit me fëmijë të shumëfishtë.

Tre shina anësore mund të hiqen në mënyrë që një fëmijë i rritur të dalë vetë nga shtrati. Skajet janë të rrumbullakosura për të parandaluar dëmtimin e mundshëm të fëmijës.

Ngjyrat e përdorura për ta bërë këtë krevat fëmijësh janë të bazuara në ujë.

 

Zgjidhni më të mirën për fëmijën tuaj sepse krevati  është aty ku foshnja harxhon më shumë kohë.

Krevatet  e fëmijëve TINO STARS jane  shumë te rehatshem dhe ideal për zhvillimin e shëndetshëm të bebeve dhe gjumin qetësues.

 

Synohet për përdorim nga lindja deri në 15 kg

Informacione

Sirtar

Blerje e sigurt

Blerja juaj ne sitin tone eshte plotesisht i sigurt , pa asnje rrezik

Metoda e pageses

Mund te paguash te gjitha produktet pas dorezimit.

Sherbim i shpejte

Blerja juaj ne sitin tone do te dorezohet shpejt dhe sigurt

Kthimi i parave

Nese nuk jeni te kenaqur me produktin, mund ta ktheni per 14 dite